بیچونه رو همین الان دانلود کن!
با نصب اپلیکیشن بیچونه میتونید با عضویت در آن از واحدهای کسب و کار و تخفیفات اطلاع پیدا کنید و یا واحد کسب و کار خود را ایجاد کنید.
ارتباط با بیچونه
جهت پشتیبانی 24 ساعته در مورد سامانه میتوانید با پشتیبانی سامانه تماس بگیرید و یا با ایمیل info@bichune.ir در ارتباط باشید. آدرس: کرمان، چهارراه سمیه، ساختمان الماس مال، طبقه -1 واحد 1107 در صورتی که نیاز به مذاکره یا جلسه حضوری داشته باشید پس از صحبت های اولیه جلسه ای برای ملاقات حضوری ترتیب داده خواهد شد.
پشتیبانی 24 ساعته :
09394019300 - 03432233236
نحوه استفاده
شما میتوانید در هر زمان با مراجعه به سایت بیچونه از مراکز عضو فعال در زمینه های مختلف مطلع شوید و نیز میتوانید با دانلود اپلیکیشن بیچونه علاوه بر مشاهده مراکز و فعالین بازار، به آنها امتیاز داده و نظرات خود را ثبت نمایید تا توسط سایرین مورد استفاده قرار گیرد.
ما منتظر شما عزیزان برای ورود به بیچونه و ارتقای نیاز رصد در بازار هستیم
حضور در بیچونه
در صورتی که شما دارای یک واحد اعم از فروشگاه، شرکت یا هر هویت کسب و کار مشابه میباشید، و یا به عنوان یک فرد خود را در سطح فعال بازار در هر زمینه ای میدانید، میتوانید با درخواست عضویت در بیچونه اطلاعات خود را ثبت کنید و در بیچونه دیده شوید.
برای اطلاعات بیشتر و شرایط عضویت میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
03432233236 - 09394019300
چشم انداز ما
logo-samandehi
بیجونه سعی میکند تا از یکسو حداقل قیمت برای خریدار و از سوی دیگر سود بیشتر با تعداد مشتری بالاتر را برای فروشندگان عزیز فراهم آورد. بیچونه در راستای اهداف خود ایده های نوین و ساده برای راحتی فعالین بازار را بکار خواهد گرفت.
امید است تا بتوانیم قدمی در راستای ارتقای سطح خرید و فروش بهتر شهروندان عزیز برداشته باشیم.